Jdi na obsah Jdi na menu
 


oddělení

 

Rozdělení dětí do skupin:

Modré oddělení       1. A + 3. B

Bartoňová Simona, Böhmová Kateřina , Brzobohatý Jan, Daněčková Lucie, Glocová Alexandra, Kumžáková Eliška, Hrazdira Patrik, Klíč Viktor, Kňourek Lukáš, Mikolinová Nela,  Oblezar Jakub, Och Štěpán, Říčková Aneta, Sedláčková Sára, Šťastná Tereza, Štýbl Jakub, Tran Duy Anh, Pacáková Karolína

 

Betáš Ondřej, Durmiši Tereza, Hrubá Tereza, Juráková Viktoria, Ryšavá Veronika, Košar Daniel, Holiš Václav

 

Oranžové oddělení    1. B + 3. B + 4. A

Brožová Veronika, Drobílek Pavel, Dvorník Tomáš, Dvořáček Jaroslav, Flajšingerová Anna, Hrdličková Zuzana, Knotek Filip,  Kříž Ondřej, Leciánová Ela,  Mušálková Tereza, Tesař Matěj,  Tomanová Justína, Višňovská Sára Isabela, Zatočil Jakub, Peloušková Klár, Flekáčová Eliška

 

Sedláková Karolína, Betášová Veronika,  Potomská Klára, Kahounová Eliška,  Hamrle Lukáš, Kumžák Ondra, Kunc Tadeáš, Francán Šebestián

 

Sklenský Jakub

     

Červené oddělení       2. A + 3. A + 4. B

Bartáková Adéla, Benešová Veronika, Daněčková Veronika, Heinrichová Nikol, Holzknechtová Tereza, Janeček Martin,  Kolářová Michaela, Král Vít, Mareček Adam, Mařák Daniel, Nečasová Sabina, Otýpka Martin, Pavelka Tomáš, Przywara Jonáš, Saitl Jakub, Sklenský Marek, Toman Michael,  Vraspír Václav 

 

Himer Michal, Křenek Filip, Toman Matyáš

 

Bednářová Zuzana, Hanzlík Matěj, Hřebíček Matěj, Solařová Denisa, Svobodová Hana,


 

Zelené oddělení     2. B + 3. A

Baťková Eliška, Brázda Jiří, Fejtová Klára, Horák Michael, Chmel Lukáš, Janíček Matěj, Jarošová Julie, Knotek Martin, Lejska Sebastian, Lorenc Martin, Kurečka Petr, Musílková Kristýna, Rubášová Zuzana, Veselý Tomáš, Zach Jiří, Havlová Sára, Havlová Petra  

     

 Bartoň Petr, Bartoňová Nella, Březinová Anna Marie, Janíček Jan, Kurečka Filip, Samsonová Gabriela, Vrbka Tomáš

 

 

Střídání dětí po 14 dnech

 Modré oddělení

od     2. 9. 2013   -    do   13. 9. 2013

vychovatelka     Hřebačková Kateřina

od   16. 9. 2013   -    do   27. 9. 2013

vychovatelka     Straňáková Eva

od   30. 9. 2013   -    do  11. 10. 2013 

vychovatelka     Koupilová Jana

od 14. 10. 2013   -    do  25. 10. 2013 

vychovatelka     Ivanová Klára

 

Oranžové oddělení

od     2. 9. 2013   -   do    13. 9. 2013

vychovatelka     Ivanová Klára

od   16. 9. 2013   -   do    27. 9. 2013

vychovatelka     Hřebačková Kateřina

od   30. 9. 2013   -   do   11. 10. 2013

vychovatelka     Straňáková Eva

od 14. 10. 2013   -   do   25. 10. 2013

vychovatelka     Koupilová Jana

 

Červené oddělení

od     2. 9. 2013   -   do     13. 9. 2013

vychovatelka     Koupilová Jana

od   16. 9. 2013   -   do     27. 9. 2013

vychovatelka     Ivanová Klára

od   30. 9. 2013   -   do   11. 10. 2013

vychovatelka     Hřebačková Kateřina

od 14. 10. 2013   -   do   25. 10. 2013

vychovatelka     Straňáková Eva

 

Zelené oddělení

od     2. 9. 2013   -    do    13. 9. 2013

vychovatelka    Straňáková Eva

od   16. 9. 2013   -    do    27. 9. 2013

vychovatelka    Koupilová Jana

od   30. 9. 2013   -    do   11. 10. 2013

vychovatelka    Ivanová Klára

od 14. 10. 2013   -    do   25. 10. 2013

vychovatelka    Hřebačková Kateřina